CISTERNY SPECIÁLNÍ


Individuální přístup k speciálním cisternám


Typickou vlastností firmy Parcisa je zcela individuální přístup k potřebám zákazníka, co nejdetailnější znalost požadavků dopravce, zejména podmínek nakládky a vykládky, délka přepravy, specifika přepravovaných produktů, požadavky na dodržení teploty nákladu atd.

Chemická složení látek určených k přepravě jsou vždy konzultována s výrobci nerezu, kteří doporučují ideální složení oceli na základě dlouhodobých zkoušek ve svých laboratořích. Stejný postup je běžný i pro volbu optimálních materiálů pro těsnění, armatury, hadice, čerpadla a další příslušenství. Zkušenosti z provozu jsou neustále vyhodnocovány a zpětně ovlivňují další vývoj.

Díky této systematické práci je dnes firma Parcisa schopna nabídnout dopravcům řešení dříve obtížně přepravovatelných produktů – například poskytnutím záruky na udržení teploty nákladu po celou dobu přepravy, která může být i několik dní. Případně technickým řešením a použitím kombinací vnitřních potahových látek může vyrobit cisterny, kterými lze přepravovat látky, které bylo dříve nutné vozit pouze v jednoúčelových cisternách.

Příklady speciálních cisteren:

Cisternový návěs pro přepravu žloutků


Provedení cisterny:Cisternový návěs pro přepravu chemikálií bez nutnosti vymývání


Cisternový návěs je určen pro přepravu chemikálií a to v exportu s naloženou první a třetí komorou o celkovém objemu 26 000 litrů a při zpáteční jízdě je zboží naloženo pouze v prostřední komoře cisterny o objemu 28 000 litrů. Toto řešení umožňuje provádět přepravu požadovaných chemických látek bez nutnosti vymývání a tedy i přejezdových km do vymývacích stanic při plném využití užitečné hmotnost soupravy 24 500 kg. Cisterny takto šetří náklady i životní prostředí .

Provedení cisterny:


cisterny speciální 6 cisterny speciální 8 cisterny speciální 10 cisterny speciální 11
Zastoupení Parcisa pro Českou republiku, Ing. Jiří Skála, Stýblova 184/6, 149 00 Praha 4
mobil: +420 602 654 131, e-mail: skala (@) parcisa.cz,
IČ: 69786186, DIČ: CZ520118199, podnikatel je zapsán v živnostenském rejstříku u úřadu MČ Praha 10 pod ev.číslem: 310010-536963780
Oficiální stránky firmy Parcisa www.parcisa.com


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
Půjčovna lodí Lužnice - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.